Komisja Rozwoju Gospodarczego, Planowania, Budżetu I Finansów Kadencja 2014 - 2018

Skład

Przewodniczący Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Rada Gminy
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 grudnia 2015, 17:06
Dokument wprowadzony do BIP przez: Maciej Wojtkowski
Ilość wyświetleń: 9952
15 września 2016, 12:04 Maciej Wojtkowski - Dodanie członka komisji: Członek Komisji.
24 czerwca 2016, 12:29 Maciej Wojtkowski - Dodanie członka komisji: Członek Komisji.
12 maja 2016, 13:36 Maciej Wojtkowski - Usunięcie członka komisji.